De datum van deze tocht is verstreken.

donderdag 05/06/2025

Gezellige Seniorentocht vanuit Brussel, richting Vilvoorde, Groene Gordel, Grimbergen en terug. Beleef een fantastische namiddag op het Kanaal, met koffie en taart.

Gezellige Seniorentocht !!

De befaamde gezellige seniorentochten zijn weer helemaal terug in Brussel.

Vaar comfortabel in groep of alleen mee op het Kanaal. Ervaar het plezier van een echte boottocht. De Verdi is niet alleen een prachtig schip, maar ook aangepast voor minder mobiele mensen.

Vanaf Brussel varen we richting Vilvoorde, Grimbergen en de Groene Gordel en terug.

Onderweg geniet je ook van een lekkere koffie en taart op de tocht.

Een supergezellige namiddag.

Een tocht van twee en een half uur, koffie en taart inclusief voor maar 22 euro.

Of kies optioneel al vanaf 12.30 uur ook voor een warme maaltijd met Vol-au-Vent vidé, en aardappelpuree aan 23 euro

Opgelet, de plaatsen zijn beperkt. Schrijf je nu snel in of vraag meer info.

Catering aan boord

Wil u graag iets eten tijdens een toeristische boottocht?
Wij bieden een aantal cateringmogelijkheden.
Reservatie op voorhand is verplicht.

Aan boord bieden we een uitgebreide keuze aan dranken:
>> Drankenlijst

Wenst u iets te eten aan boord op een toeristische tocht? Dat kan:
>> Eenvoudige en lekkere standaard maaltijden

Aan boord zijn maaltijden die een speciale uitrusting vereisen (koelbox, grote verpakking, bord en bestek) niet toegestaan.
Een eigen boterhammetje meebrengen is wel toegelaten. Drank moet aan boord gekocht worden.

Onze schepen

De Rivertours schepen kunnen 30 tot 300 genodigden verwelkomen voor een evenement, een feest, een uitstap,... Elk schip heeft zijn eigen sfeer, kader en inrichting en is uitgerust met bar, audio- en multimedia apparatuur. Varen kan vanuit verschillende opstapplaatsen, met of zonder catering.

Verdi

Verdi

Mozart

Mozart

Vivaldi

Vivaldi

Katima

Katima

De Ark

Ark