20:15 Antwerpen Steenplein: bij het ponton
23:15 Antwerpen Steenplein: bij het ponton
verwijder mijn gekozen haltes

volwassene
30.00
 / ticket

kind 3 t.e.m. 11
25.00
 / ticket

kind tot 3
0.00
 / ticket

vrijdag 17/07/2026

Vaar langs de 'lichtjes van de Schelde' naar het Deurganckdok Ontdek de havenactiviteit op deze sfeervolle avondvaart!

Stap aan boord aan het Steenplein en laat je meevoeren in een betoverende avondvaart richting het Deurganckdok. Wanneer de zon ondergaat en de duisternis valt, transformeert de haven van Antwerpen in een zee van licht.

De imposante kranen lichten op als futuristische sculpturen, containerschepen baden in een zachte gloed en langs de Schelde schitteren duizenden lichtjes in het water. Het Deurganckdok toont zich van zijn meest magische kant: groots, krachtig én verrassend sfeervol.

Vanop het water geniet je van een uniek panoramisch zicht op deze verlichte wereldhaven – rustiger in sfeer, maar even indrukwekkend in activiteit. Een avondvaart die romantiek en industriële grandeur moeiteloos combineert.

Een onvergetelijke ervaring voor wie de haven wil beleven in haar meest mysterieuze en sfeervolle gedaante.

Catering aan boord

Wil u graag iets eten tijdens een toeristische boottocht?
Wij bieden een aantal cateringmogelijkheden.
Reservatie op voorhand is verplicht.

Aan boord bieden we een uitgebreide keuze aan dranken.
>> Download de drankenlijst voor Mozart / Verdi
>> Download de drankenlijst voor De Ark / Scaldis / La Louvière

Wenst u iets te eten aan boord op een toeristische tocht? Dat kan:
>> Eenvoudige en lekkere standaard maaltijden

Aan boord zijn maaltijden die een speciale uitrusting vereisen (koelbox, grote verpakking, bord en bestek) niet toegestaan.
Een eigen boterhammetje meebrengen is wel toegelaten. Drank moet aan boord gekocht worden.