U komt per trein naar Temse. Na een korte wandeling (van +/- 15 min.) van het station naar de kaai, scheept u in voor de gegidste boottocht op de Schelde en het Zeekanaal naar Brussel. Maar eerst verkennen we al varend het meer stroomopwaartse Scheldegebied met Weert, Hamme-Driegoten, de Durme en de mooie Scheldedorpen Mariekerke en Sint-Amands.
Na een bezoek aan het idyllische Sint-Amands zetten we koers richting Brabant. Na de versassing in de Zeesluis van Wintam / Bornem varen we op het Zeekanaal en kan u genieten van de verrassende ‘Groene Gordel’. Onderweg maakt u ook nog de versassing in grote de sluis van Zemst mee. Ontschepen is mogelijk in Vilvoorde en Brussel.
U kan deze dagtrip ook in omgekeerde zin doen, waarbij u eerst vaart en na de boottocht per trein terugkeert naar Temse.
Info terugreis per trein: senioren 65+ reizen aan vaste prijs van € 7,80 p.p. op alle lijnen - groepen vanaf 15 pers. reizen aan 60% korting of € 4,00 p.p. (groepsticket ten laatste 7 dagen op voorhand aankopen). Reistijd Vilvoorde > Temse: +/- 55 min. en Brussel-Noord > Temse: +/- 1u10min.
Onze schepen kunnen 25 tot 350 genodigden
verwelkomen voor een feest, teambuilding, uitstap, seminarie...
Elk schip heeft zijn eigen sfeer, kader en inrichting en is uitgerust
met bar, audio- en multimedia apparatuur. Varen kan vanuit verschillende
opstapplaatsen, met of zonder catering.