Bezoek aan de Coloma Rozentuin

Boottocht door Brussel en de Zennevallei + bezoek aan de Coloma Rozentuin

Vrijblijvend een offerte aanvragen


A. Boottocht dwars door Brussel

Tijdens het varen brengt de gids het verhaal van de stad en de streek. U ontdekt een kanaalomgeving in volle transformatie. We varen langs pakhuizen die omgebouwd worden tot lofts, industriële gebouwen die gerenoveerd worden tot hotels, musea en nieuwe woon- of recreatiegebieden. De kanaalzone wordt de nieuwe 'place to be'.

U maakt de versassing mee in de sluizen van Molenbeek, Anderlecht, Ruisbroek, Lot en Halle en ontscheept te Halle.

Boottocht vanuit Vilvoorde: 9:00 - 13:40 en vanuit Brussel:10:00 -13:40.

B. Boottocht vanuit Halle door de Zennevallei tot Ronquières

Weg van de stad, varend door het golvend heuvellandschap, kan u genieten van de rust en de natuurlandschappen van de Zennevallei. Mooie landelijke tocht met versassingen in de sluizen van Lembeek en Ittre. We varen tot de benedenzijde van Ronquières.

Boottocht vanuit Halle: 14:00 - 17:00

Contacteer ons voor de exacte data.

TIP: Combineer uw boottocht met een bezoek aan de Coloma rozentuin.

In het hart van Sint-Pieters-Leeuw op zo’n 10 km van Brussel ligt het Colomapark: een domein van 15 hectare, waar u de meest kleurrijke plek van de regio vindt: de Coloma Rozentuin.

Deze tuin toont de roos in al haar facetten, met zowel inheemse wilde rozen als gecultiveerde rozen uit verre landen. U vindt er compleet nieuwe rozenvariëteiten en rozen uit de Middeleeuwen.

Er bloeien jaarlijks meer dan 3000 verschillende soorten rozen uit alle werelddelen. De tuin werd in vier percelen aangelegd: de rood-witte tuin, de Vlaamse tuin, de oude rozentuin en als laatste de Internationale tuin. Deze prachtige rozentuin is één van de grootste en belangrijkste in Europa en een heerlijke plek om te ontdekken.


Wanneer: 15 mei t/m 30 september.

> Prijzen: contacteer ons vrijblijvend voor een offerte op maat.

> Catering: kijk hier voor de catering mogelijkheden.

Vervoer tussen de verschillende bezienswaardigheden met eigen vervoer.

Info & reservatie: Rivertours: 02 218 54 10 of info@rivertours.be

> Prijs Coloma Rozentuin (open van 10u tot 20u - maandag gesloten):

  • Toegang: gratis
  • Gids N - F - E - D: € 70 (1 gids per max. 25 personen)
  • € 10 administratiekost.

Ingang: J. Depauwstraat 25 - 1600 Sint-Pieters-Leeuw (parking bus: E. Rooselaersstraat).

Info & reservatie: Toerisme Sint-Pieters-Leeuw, 02 371 22 62 - toerisme@sint-pieters-leeuw.be

Gelieve voor uw reservatie van de Colomatuin zelf contact te nemen met de dienst voor toerisme.

Onze schepen

De Rivertours schepen kunnen 30 tot 300 genodigden verwelkomen voor een evenement, een feest, een uitstap,... Elk schip heeft zijn eigen sfeer, kader en inrichting en is uitgerust met bar, audio- en multimedia apparatuur. Varen kan vanuit verschillende opstapplaatsen, met of zonder catering.

Klik hier voor onze afhuurprijzen

Verdi

Verdi

Mozart

Mozart

Vivaldi

Vivaldi

Katima

Katima

De Ark

Ark